2017, mountains, Travels

Wodospad Kamieńczyka / Kolorowe Jeziorka

Dodam jeszcze zdjęcia z dwóch pięknych miejsc jakie odwiedziliśmy, może się zainspirujecie gdy będziecie planować wyjazd w te tereny. Jeziorka naprawdę mnie zadziwiły, możecie zobaczyć na zdjęciach czerwoną wodę. Nazywa się je polskimi cudami natury, ponieważ w ich barwę nie ingerował człowiek. Ostatniego zielonego nie zobaczyliśmy, bo jest sezonowe i wysycha na lato. Natomiast te, które zobaczycie na zdjęciach w zupełności wystarczają. Szczerze to nie byliśmy przygotowani na jakieś podejścia i się zaskoczyliśmy. Pogoda była wtedy upalna, prawie 30 stopni do tego zbierało się na burze i to, że nie ubraliśmy się nieco bardziej na sportowo było dużym błędem. Pomimo tego było bardzo zabawnie, pośmieliśmy się i mamy co wspominać, czyż nie o to właśnie chodzi? 🙂 Podczas wycieczki do Wodospadu Kamieńczyka na wejściu dostajemy takie pomarańczowo-neonowy kaski, którego oczywiście do zdjęcia nie zdjęłam, ale bezpieczeństwo ponad wszystko! Schodzi się takimi metalowymi schodami, jest dość stromo, ale można się przytrzymać barierki. Oczywiście, również muszę przyznać, że jest to jedne z najpiękniejszych miejsc, ma jakąś w sobie magiczną aurę można by się godzinami wpatrywać na niego.

Już koniec Dolnego Śląsku…nie będę Was już męczyć więcej, ale jeszcze po wyjeździe czuje niedosyt i już mamy kolejne plany. Weekend troszkę nam się popsuł, ale to dobrze, bo miałam w planach naukę. Mam nadzieje, że ten miesiąc skończy się dobrze i oczywiście jak najszybciej. Odkąd jestem studentką jakoś nie przepadam na czerwcem.

 

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

milordka

Cześć bardzo mi miło, że odwiedzasz mojego bloga. Jeżeli zainteresowała Cię treść postów zostaw komentarz podziel się swoją opinią.

2 Comments

Write a comment